Team

Samen staan wij elke dag voor alle kinderen klaar...

Teamfoto

 

Angelique Teeuwen

Angelique Teeuwen

Leerkracht unit 2

a.teeuwen@dynamiek.nu

Anja Meulendijks

Anja Meulendijks

Pedagogisch medewerkster

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Dorian Janssen

Dorian Janssen

Pedagogisch medewerkster

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Heleen Meijer

Heleen Meijer

Pedagogisch medewerkster unit 1

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Henk Nillesen

Henk Nillesen

Conciërge

h.nillesen@dynamiek.nu

Janine Jacobs

Janine Jacobs

Pedagogisch medewerkster unit 1

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Lily Wijnhoven

Lily Wijnhoven

vrijwilligster

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Lisa Siebers

Lisa Siebers

Pedagogisch medewerkster

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Loes Seuren

Loes Seuren

Leerkracht groep 6 en 8

l.seuren@dynamiek.nu

Marijn Coenen

Marijn Coenen

Leerkracht groep 1-2

m.coenen@dynamiek.nu

Mirjam Rijkers

Mirjam Rijkers

Kwaliteitsteam en leerkracht groep 3

m.rijkers@dynamiek.nu

Sandra Lemmen

Sandra Lemmen

Pedagogisch medewerkster unit 1

wouter@kinderopvanghetnest.nl

Susan van Boxsel

Susan van Boxsel

Directeur

s.vanboxsel@dynamiek.nu

Thea Wijnen

Thea Wijnen

Administratief medewerkster

t.wijnen@dynamiek.nu

Ton Jacobs

Ton Jacobs

ConcieĢˆrge

t.jacobs@dynamiek.nu

Tonny Nabben

Tonny Nabben

vrijwilligster

t.nabben@dynamiek.nu

Wies Brouwers

Wies Brouwers

Leerkracht groep 7-8

w.brouwers@dynamiek.nu

Wim Duffhues

Wim Duffhues

Leerkracht groep 4

w.duffhues@dynamiek.nu